Styevola és Fia Karrier

Mindig motivált és képzett munkatársakat keresünk. Kezdjen karriert nálunk, és legyen tagja sokszínű csapatunknak.

  1. Állásajánlatok
  2. AUTÓMOSÓ, AUTÓKOZMETIKUS
2024.10.03.
Autókozmetikus

Dinamikusan növekvő cégünk – a Styevola és fia Kft. – 1994 óta van jelen Magyarországon. A két esztergomi telephelyünkön három márka autóit (Volkswagen, Volkswagen Haszonjárművek, ŠKODA) értékesítjük, szervizeinkben a legmodernebb javítási technológiákkal dolgozunk. ŠKODA és Volkswagen Márkaszervizünkbe (2500 Esztergom, Táti út 28.) keresünk megbízható, önálló munkavégzésre képes, munkájára igényes

AUTÓMOSÓ, AUTÓKOZMETIKUS

Feladatok:

Szervizben javított autók külső-belső tisztítása
Újautó átadásra felkészítés
Belső autókozmetika
(kárpittisztítás, száraz nedves porszívózás, bőr és műanyagápolás)

Elvárások:

B kategóriás jogosítvány
Felelősségteljes munkavégzés, precizitás
Képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

Heti 40 órás munkaidő, szabad hétvége
Versenyképes fizetés, és egyéb juttatások
Kulturált modern munkakörnyezet
Stabil vállalati háttér

Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát motivációs levéllel együtt küldje meg az alábbi e-mail címre:

[email protected]

Tartson velünk!

Bejelentkezés a hírlevélhez

Hírlevelünkkel rendszeresen információkat kap autókereskedésünkről és exkluzív ajánlatainkról.

A megadott adatok hibásak. Próbálkozzon újra.

Kérjük, válasszon megszólítást!

Sajnos a hírlevél regisztrációval kapcsolatosan probléma merült fel. Kérjük, próbálkozzon újra később.

checkbox_default

Köszönjük!

Sikeresen feliratkozott hírlevelünkre.

Küldünk Önnek egy levelet, amely tartalmaz egy megerősítő hivatkozást, melyet el kell fogadnia a regisztráció véglegesítéséhez.